To co fascynujące

Ludzie wojny

L

Podziwiam ludzi wojny i gardzę ludźmi zniszczenia.  Ludzie wojny dążą do świadomości.
Ludzie zniszczenia niszczą to co stanie na ich drodze. Prymitywni są ludzie zniszczenia. Doniośli są ludzie wojny.
Momentem przejścia jest dla człowieka wojny czas, w którym osiągnie on spokój gospodarczy dnia codziennego. Kolejnym krokiem jest rozwój duchowy. Gardzę tymi, którzy nie skorzystali z tej okazji. Śmieję się z nich i gardzę nimi, bo nienawidzę ich i w tym jest moja zemsta. Wojna ze światem zewnętrznym na śmierć i życie by osiągnąć spokój gospodarczy kończy się dnia któregoś. Wtedy siła walczącego musi zostać przekierowana na wnętrze. Z całą mocą zwalczać ego i szkolić podświadomość powinien wojownik. Stanie on na ścieżce samorozwoju. Przejdzie przez most do nadczłowieka. Osiągnie spokój wewnętrzny. Będzie rozmawiał z Bogiem.
Człowiek zniszczenia nie skorzysta z okazji przejścia. Energii nie przekieruje. Wcześniej używał jej do tworzenia dobrobytu, dzisiaj użyje jej do niszczenia wszystkiego co obce. Gardzę nim, bo go nienawidzę i w tym jest moja zemsta. Zostanie on znienawidzony przez najbliższych. Bali się go będą i unikali. Będzie on śnił koszmary i trwożył się przed pająkiem. Wzniesie ogrodzenie i armaty strzelające do cienia. Uzależni się od przemocy nad innymi lub nad sobą. Znęcającego się nad innymi nazywam sadystą. Znęcającego się nad sobą nazywam masochistą. Jedno i drugie jest chorobą. Zwyrodnieniem jest. Zabije się człowiek zniszczenia lub ktoś go zabije.
Tworzyć może jeden i drugi. Wzniosła jest twórczość człowieka wojny, który walczy ze swoim wnętrzem. Samobójstwo czuć w twórczości człowieka wojny. Cierpienie i łzy wewnętrzne. Pokazuje sposób wyzwolenia z ego. I dzieło zawsze jest wzniosłe. Nadaje znaczenia życiu.
Inteligentna i wyrachowana jest twórczość człowieka zniszczenia. Kiedy obcuję z ich twórczością coś wewnątrz mnie płacze.  Nienawidzę tej twórczości i gardzę nią i w tym jest moja zemsta. Wyśmiewam ją w duchu, bo lenistwo i dobre wychowanie nie pozwala mi śmiać się na głos z tych pseudo tworów.
Rozpoznaję od razu tego, który walczy od tego, który niszczy.
Śmierdzą ludzie zniszczenia. Są odrażający.  Jeżeli są zbyt słabi, żeby niszczyć fizycznie to niszczą psychicznie. Nie wierzą oni w świat duchowy, bo sami martwi są wewnątrz. A kiedy dusza umiera pozostaje pot i brud w człowieku. Zapach  daje tylko dusza. Stałem kiedyś obok perfum nałożonych na człowieka zniszczenia. Perfumy pachniały przez chwilę. Później  czułem tylko smród. Stałem kiedyś obok człowieka wojny wewnętrznej. Pachniał on Armanim choć nie nałożył perfum tego dnia.
W przyszłość patrzą ludzie wojny. Chronią przeszłość ludzie zniszczenia. Prymitywni są ludzie zniszczenia. Doniośli są ludzie wojny.

O autorze:

Tomasz Mirecki

Dodaj komentarz

To co fascynujące

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze