Co piszę

C
 • Przemowy

  Przemowy powinny być krótkie i treściwe. I najważniejsze – napisane pięknym językiem, przejmującym. Tak, żeby słuchali i myśleli. Przemowy ślubne, pogrzebowe, lobbystyczne i inne. Wszystkie z nich potrzebują dobrego słowa.

 • Listy

  Pisanie listów, to pisanie do ukochanej. Należy pisać tak, żeby przekonać. Piszę listy nie tylko miłosne.

 • Książki

  Oferuję usługi ghost-writingu. To dobra alternatywa dla tych, którzy mają dużo do powiedzenia, ale nie mają czasu tego napisać.

 • Pisanie kreatywne

  Teksty niesprecyzowane, niesklasyfikowane, nie dające się ująć w żadną kategorię. Piszę wszelkie zadane teksty.

 • WWW, Facebook, Twitter i inne

  Piszę dla firm, freelancerów i innych teksty na ich strony internetowe i społecznościowe.

Tomasz Mirecki

Portfolio filozofa
Portfolio jest utajnione
Moje profesjonalne portfolio musi być tajne. Teksty, które piszę dla klientów są prywatne i w większości przypadków zrzekam się praw do ich autorstwa. W przypadku usługi ghost-writingu sytuacja jest oczywista, to znaczy, że nie mogę danego tekstu przedstawiać jako swojego. W przypadku tekstów prywatnych obowiązują mnie zasady prawa moralnego. Reasumując, teksty pisane dla klientów nie będą nigdy opublikowane lub oznaczone moim nazwiskiem. Również relacja pomiędzy mną a klientem jest tajna.
Próbkę pisarstwa można znaleźć na mojej stronie fascinus.pl. Do lektury tekstów zachęcam zarówno tych, którzy chcą sprawdzić jakość pisarstwa jak i tych, którzy interesują się tematyką filozoficzną, egzystencjalną i antropologiczną.
Filozofia pisania
Słowo jest jednym z głównych tematów przemyśleń filozofów. Zastosowanie słowa, znaczenie słowa, ułożenie słowa. I najważniejsze - odniesienie słowa do rzeczywistości. Przecież o to chodzi w profesjonalnym pisaniu, należy odnieść słowo pisane do rzeczywistości i nie chybić. Tej sztuki podjąć może się jedynie ten myśliciel, który spędził czas na przemyśleniu znaczeń słów, całych zdań i tekstów.
Wykształcenie
Uniwersytet Jagielloński, Wydział filozoficzny, kierunek filozofia, tytuł magistra filozofii.

Znajdź mnie wszędzie

W mediach społecznościowych też się udzielam. Ale rzadko, żeby nie spamować. Zachęcam, żeby mnie śledzić.